Değer Otomotiv Hakkında

KURUMSAL

Since 1956

Şirketimiz 1956 yılında Hasan Tamdeğer tarafından Konya’da kurulmuştur. Kuruluşunda jeep ve otobüs yedek parçası hizmeti vermiştir

1976 yılında ikinci kuşak olan Recep Tamdeğer şirket yönetimine geçmiş ve 1977 yılına kadar muhtelif yedek parça satışı yapmakta olup 1977 yılında ise Massey ferguson traktör yedek parçaları ile ticari hayatını devam ettirmiştir.

firmamız ilk ihracatını 1995 yılında yaparak küresel pazara entegre olmuştur.

2001 yılına kadar sektörünü domine eden firmamız 2001-2016 yılları arasında ise Perkins bayiliği ile ürün çeşitliğini artırmıştır.

2011 yılında ise üçüncü kuşak olan Hasan Tamdeğer şirket yönetimini devralmış ve yeni vizyonlar ortaya konulmuştur. Yine aynı dönemde JCB iş makinelerinin yedek parçalarını hizmet grubuna dahil etmiştir.

2013 yılında ise çeşitli yedek parça ve dişli imalatına başlayan firmamız, her yıl üretim kapasitesi artırmakta ve ürün gamını genişletmektedir.

İhracatta ise 20’den fazla ülkeye ihracat yapmanın gurunu taşıyoruz.

Şuan kendi üretimi olan veya yetkili satıcılığı yaptığı yüzlerce ürünün satışına devam etmektedir.

Genç ve dinamik bir firma olmamıza rağmen sektörde 67 yıllık tecrübemiz, geniş ürün yelpazemiz her biri dünyaca ünlü lider markalarla çalışmamız sayesinde müşterilerimizin hemen hemen her çeşit talebine cevap verebilmekteyiz.

Deneyimli kadromuz, modern bakış açımız, güven ve memnuniyet üzerine kurulu hizmet anlayışımız ile sizlere hizmet vermekteyiz.

2023 yeni dönem online kataloğumuz çıktı! Kataloğumuzu inceleyip firmamız ve ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz